Enstrüman Bakım Uzmanı (IK301)

ASAS / Sakarya
Publish Date: 11/15/2023
Working Place: On Site

1990 yılında Gebze’de kurulan ASAŞ; Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 3000’den fazla çalışanı ve 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1990 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile Türkiye’de İSO 500’de ilk 100’de 53. sırada yer alan, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hizmetlerle bulunduğu her sektöre çözüm üretmekte ve değer katmaktadır.

ASAŞ; Akyazı ve Karapürçek yerleşkesinde, 300.000 m²’si kapalı, toplam 923.000 m²’lik alana kurulu Alüminyum Profil, Kompozit Panel, Alüminyum Yassı Mamul, PVC Profil ve Panjur üretim tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.


Sakarya / Akyazı Fabrikamızda, Bakım organizasyonu bünyesinde görevlendirilmek üzere “Enstrüman Bakım Uzmanı” olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

Adaylardan beklenen kriterler aşağıdaki gibidir;

  • Tercihen Üniversitelerin Mekatronik ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,

  • Ölçü ekipmanlarında bilgi birikimine sahip,

  • Tercihen SAP PM modül kullanımına hakim,

  • Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü adayların başvurularını beklemekteyiz.

İş Tanımı

  • Kendisine bağlı ekip sevk, idare ve teknik kontrollerini sağlamak.

  • Kontrol sistemlerinde saha enstrümanları (Brulör,Aktuatör vb.) ve pnömatik arızaların giderilmesini sağlamak, bunlarla ilgili bakımları planlayıp uygulamak.

  • Proseslerde bulunan enstrüman kontrol ekipmanları seçiminde, hesaplamasında, maliyet ve uygulamalarında aktif görev almak.

  • Enstrüman ile ilgili projelerde, gerekliliğine göre enstrüman listesi, teknik ve satın alma şartnameleri ve diyagramlarının hazırlanmasını sağlamak.

ASAŞ’ta çeşitliliği ve farklılıkları kucaklamaya dayalı bir kurum kültürü benimsiyoruz. Kurum olarak cinsiyet eşitliğini önemsiyor; işe alım uygulamalarımızda ırk, dil, renk, yaş, milliyet, cinsiyet, medeni durum ve inanç farkı gözetmiyoruz. İlgili pozisyona başvuran adaylarda kadın – erkek ayrımı gözetmeksizin değerlendirme yapıyor ve eşit olanaklar sağlıyoruz. 

Share
HRPeak