Dijital İletişim Uzmanı

ASAS / Beykoz / İstanbul
Publish Date: 11/7/2023
Number of Personnel: 1
1990 yılında Gebze’de kurulan ASAŞ; Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 3000’den fazla çalışanı ve 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1990 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile Türkiye’de İSO 500’de ilk 100’de 53. sırada yer alan, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hizmetlerle bulunduğu her sektöre çözüm üretmekte ve değer katmaktadır.

ASAŞ; Akyazı ve Karapürçek yerleşkesinde, 300.000 m²’si kapalı, toplam 923.000 m²’lik alana kurulu Alüminyum Profil, Kompozit Panel, Alüminyum Yassı Mamul, PVC Profil ve Panjur üretim tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

İstanbul / Kavacık Genel Merkezimizde Pazarlama İletişim organizasyonu bünyesinde görevlendirilmek üzere "Dijital İletişim Uzmanı" olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

Adaylardan beklenen kriterler aşağıdaki şekildedir:
  • Üniversitelerin Halkla İlişkiler, Reklam, Pazarlama veya İletişim bölümlerinden mezun,
  • Dijital reklam kampanyası yönetimi, dijital pazarlama & online marka iletişimi alanlarında min. 3 yıl deneyime sahip,
  • Google SEM, SEO, display ve sosyal medya reklamları konusunda deneyime sahip,
  • Meta Business Manager, Google Ads, Google Analytics ara yüzlerine hakim,
  • İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip adayların başvurularını beklemekteyiz.

İş Tanımı
  • Web sitesi oluşturmak, güncellemek, web sitesine trafik çekmek ve lead yaratımı için dijital kanalları etkin biçimde kullanmak.
  • Sosyal medya hesaplarının yönetimini, düzenli takibini ve raporlanmasını sağlamak.
  • Kreatif ekip ile birlikte şirketin dijital pazarlama stratejisine uygun şekilde materyalleri oluşturmak.
  • Kreatif, sosyal medya ve medya satın alma ajanslarının yönetimini sağlamak.

ASAŞ’ta çeşitliliği ve farklılıkları kucaklamaya dayalı bir kurum kültürü benimsiyoruz.Kurum olarak cinsiyet eşitliğini önemsiyor; işe alım uygulamalarımızda ırk, dil, renk, yaş, milliyet, cinsiyet, medeni durum ve inanç farkı gözetmiyoruz. İlgili pozisyona başvuran adaylarda kadın – erkek ayrımı gözetmeksizin değerlendirme yapıyor ve eşit olanaklar sağlıyoruz. 
Share
HRPeak