Ölçü Kontrol Uzmanı (IK292)

ASAS / Akyazı / Sakarya
Publish Date: 10/23/2023
Number of Personnel: 1
1990 yılında Gebze’de kurulan ASAŞ; Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 3000’den fazla çalışanı ve 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1990 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile Türkiye’de İSO 500’de ilk 100’de 53. sırada yer alan, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hizmetlerle bulunduğu her sektöre çözüm üretmekte ve değer katmaktadır.

ASAŞ; Akyazı ve Karapürçek yerleşkesinde, 300.000 m²’si kapalı, toplam 923.000 m²’lik alana kurulu Alüminyum Profil, Kompozit Panel, Alüminyum Yassı Mamul, PVC Profil ve Panjur üretim tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Sakarya / Akyazı Fabrikamızda, Teknik Koordinatörlük bünyesinde görevlendirilmek üzere "Ölçü Kontrol Uzmanı" olarak çalışacak takım arkadaşı aramaktayız.

Adaylarından beklenen kriterler aşağıdaki gibidir:
  • Harita Teknisyenliği veya Teknikerliği eğitimini tamamlayan,
  • AutoCad, Autocad Civil 3D ve Netcad yazılımlarını iyi seviyede kullanabilen,
  • Arazi ölçüm aletlerini kullanabilen ve bakımlarını yapabilen, (Nivo, Total Station, GPS)
  • Makine temeli inşaatlarında ölçüm ve konumlama yapmak konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip,
  • Gerek bina gerekse makine temeli ankraj konumlama ve ölçme işlerinde milimetre seviyesinde hassasiyet ile çalışabilen,
  • Makine montajlarında yapılan işin doğruluğunu (özel bazı ölçüm aletleri kullanarak) 10 mikron hassasiyetinde ölçümleme yapabilecek adayların başvurularını beklemekteyiz.

ASAŞ’ta çeşitliliği ve farklılıkları kucaklamaya dayalı bir kurum kültürü benimsiyoruz. Kurum olarak cinsiyet eşitliğini önemsiyor; işe alım uygulamalarımızda ırk, dil, renk, yaş, milliyet, cinsiyet, medeni durum ve inanç farkı gözetmiyoruz. İlgili pozisyona başvuran adaylarda kadın – erkek ayrımı gözetmeksizin değerlendirme yapıyor ve eşit olanaklar sağlıyoruz. 
Share
HRPeak