CNC Operatörü (IK264)

ASAS / Akyazı / Sakarya
Publish Date: 11/15/2023
1990 yılında Gebze’de kurulan ASAŞ; Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 3000’den fazla çalışanı ve 90’dan fazla ülkeye yaptığı ihracatla Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Kurulduğu 1990 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile Türkiye’de İSO 500’de ilk 100’de 54. sırada yer alan, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; yenilikçi ürünleri, teknolojisi, sektörün bakanlık onaylı ilk Ar-Ge Merkezi ve sunduğu hizmetlerle bulunduğu her sektöre çözüm üretmekte ve değer katmaktadır.

ASAŞ; Akyazı ve Karapürçek yerleşkesinde, 300.000 m²’si kapalı, toplam 923.000 m²’lik alana kurulu Alüminyum Profil, Kompozit Panel, Alüminyum Yassı Mamul, PVC Profil ve Panjur üretim tesislerinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Sakarya / Akyazı Fabrikamızda, Üretim organizasyonu bünyesinde görevlendirilmek üzere "Cnc Operatörü" olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız.

Adaylardan beklenen kriterler aşağıdaki gibidir:
  • Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu,
  • Minimum 2 yıl CNC freze ve dik işleme konusunda deneyimli,
  • Teknik resim okuyabilen,
  • Ölçü aletlerini kullanabilen,
  • Fanuc/Siemens gibi kontrol paneli üzerinden program düzeltip yazabilen,
  • Vardiya sistemine ayak uydurabilecek adayların başvurularını beklemekteyiz.
 
ASAŞ’ta çeşitliliği ve farklılıkları kucaklamaya dayalı bir kurum kültürü benimsiyoruz. Kurum olarak cinsiyet eşitliğini önemsiyor; işe alım uygulamalarımızda ırk, dil, renk, yaş, milliyet, cinsiyet, medeni durum ve inanç farkı gözetmiyoruz. İlgili pozisyona başvuran adaylarda kadın – erkek ayrımı gözetmeksizin değerlendirme yapıyor ve eşit olanaklar sağlıyoruz. 
Share
HRPeak